Garść informacji ze szkółki piłkarskiej w Biskupicach Ołobocznych.

902

Pierwszą informacja i najważniejszą to że 3 sponsorów zostaje ze szkółka piłkarska na rok 2021
1 TASOMIX sponsor tytularny
2. MAX-DYWANIK
3. CalDrew
Przy tak trudnych sytuacji Covid – 19 nasi sponsorzy nie odwrócili się, a dodam jeszcze bardziej chcą pomóc w tych trudnych czasach jaką mamy w kraju i na świecie.


Drugą informacje mamy taką, że w grudniu powstały nowe siedziska na jeden stronie boiska w Biskupicach Ołobocznych! Wielkie podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Pani Bożeny Walczak. To ona obiecała i sfinalizowała ten projekt. Już niebawem zobaczycie efekty naszej wspólnej pracy przy boisku i nie tylko. Małymi krokami będziemy zmieniać infrastrukturę boiska i terenu koło szkoły. W grudniu także zostało już zainstalowane nawadnianie profesjonalne i zamontowane zbiorniki które zbierają deszczówkę z całego dachu.

Trzecia informacje możemy podać, że wracamy do treningów (każdy wtorek i czwartek od godz 17 do 19 na hali w Biskupicach Ołobocznych). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Czwarta informacje, którą chcemy się pochwalić jest to, że w tym roku są obchody 100 lecia klubu KS Pogoń Nowe Skalmierzyce. Z tego powodu organizowane jest szereg turniejów. Rozpoczną się w lutym od turnieju Skrzatów.

Piąta informacją jest to, że trampkarz i junior starszy od kwietnia zaczną rundę rewanżowa w swoich ligach.

Szósta informacja jest taka że pod koniec sierpnia odbędzie się otwarcie boiska z nowa murawą. Chcemy zorganizować jako szkółka i Klub Ks pogoń Nowe Skalmierzyce turniej TASOMIX CUP 2021.
Mamy w planach również zorganizować Dzień Dziecka w Biskupicach Ołobocznych w czerwcu, ale to już będzie zależało czy będziemy już mogli wejść na płytę boiska. A jeżeli nie to będziemy starać się zorganizować to na sali wiejskiej.

Ostatnią wiadomością jest to, że w grudniu mieliśmy podsumowanie całego roku 2020. Dzieci i młodzież dostawała upominki od klubu oraz od wspaniałych sponsorów.

Autor tekstu: Hubert Kotecki