Charytatywna akcja firmy z Biskupic zakończona wielkim sukcesem

1300

5 października do ostrowskiego schroniska w Wysocku Wielkim podjechał bus firmy Max-Dywanik, w którym znajdowały się 1400 kg karmy, obroże, smycze, miski, podkłady, zabawki dla psów i kotów, koce, kołdry, poszewki i ręczniki zbierane przez miesiąc. Ponadto do puszek zebrano 1600 zł, za co dokonano zakupów dla samotnych zwierzaków w sklepie Aligator.
Tak zakończył się finał charytatywnej akcji zorganizowanej przez firmę Max-Dywanik z Biskupic Ołobocznych. Pomysłodawcą całej akcji była Natalia Kalis we współpracy z RESPECT TEAM – Muay Thai, Kick Boxing, K-1. Wyniki zbiórki przekroczył najśmielsze oczekiwania inicjatorów. Do pomocy dołączyły się takie firmy jak: Salon Urody Akademia PięknaFACTORY Centrum Fitness, C&B Bartosz Wasielewski, Natalia Kaik-Kurp Ovi Pak i Karma Wataha. Nie można tu nie wspomnieć o indywidualnych darczyńcach, którzy równie chętnie ofiarowywali swoje pieniądze na zwierzaki.
O charytatywnej akcji napisały takie serwisy jak: infostrow i ostrow24. Spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem przez internautów.
Telewizja Proart zrealizowała reportaż o całej akcji LINK

Gratulujemy sukcesu tak szczytnego przedsięwzięcia.


Fotogaleria:

Zalajkuj i udostępnij 👇

🐶 Inicjatywa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez internautów. Zobaczcie efekty miesięcznej…

Opublikowany przez Biskupice Ołoboczne Wtorek, 13 października 2020