Wybory samorządowe 2024

70

Witam serdecznie, to już ostatnie dni funkcjonowania mojej osoby jako radnego Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Ze względu na nadchodzące wybory samorządowe po raz ostatni pragnę przedstawić moje stanowisko dotyczące rozwoju Biskupic Ołobocznych, jak również całej gminy.

Wieloletnia współpraca z burmistrzem Łukaszem Walczakiem pozwala mi stwierdzić, że jest on gwarantem dalszego rozwoju gminy, w tym szczególnie Biskupic Ołobocznych. Budowa nowej remizy strażackiej oraz hali sportowej przy Szkole Podstawowej to podstawowe inwestycje w nadchodzącej kadencji, będące już w fazie projektów. Przebudowa ul. Szkolnej z parkingiem przy szkole, ul. Wierzbowa i Kałuża to kolejne inwestycje potwierdzone przez burmistrza.

W moim przekonaniu wsparcie w osobie Marii Nader jako przyszłej radnej z Biskupic Ołobocznych jest gwarantem stabilizacji i dalszego systematycznego rozwoju naszej miejscowości.

Nie zależnie od wyborów, jakie dokonacie przy urnie, zapraszam wszystkich mieszkańców Biskupic Ołobocznych do udziału w wyborach samorządowych już w przyszłą niedzielę, 7 kwietnia.

Pamiętajmy, przyszłość naszej wioski w dużej mierze zależy od naszych wyborów, w tym również przy urnie wyborczej.

Grzegorz Wojciechowski