6. Wiosenny Bieg „Smerfna Piątka”

109

Po raz szósty Policyjny Klub Biegacza działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu organizuje Wiosenny Bieg “Smerfna Piątka”. Trwają zapisy na wydarzenie, które odbędzie się 7 kwietnia.

6. edycja Wiosennego Biegu “Smerfna Piątka” odbędzie się w niedzielę – 7 kwietnia. Zawodnicy punktualnie o godz. 11:00 wystartują na pięciokilometrową trasę wiodącą alejkami parkowymi oraz ulicami Kalisza. Linia startu usytuowana będzie w pobliżu „Baszty Dorotki”.

Trasa i dystans: – ok. 5 km; trasa przebiegać będzie Parkiem Miejskim i ścieżką pieszo – rowerową wzdłuż Wału Jana Matejki w Kaliszu. Start/Meta – okolice Toru Kolarskiego, przy Parku Miejskim w Kaliszu. Dokładny zarys trasy podamy w najbliższym czasie.

Ideą biegu jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Na zwycięzców biegu czekają specjalnie przygotowane puchary. Nagrody otrzymają również najstarsi i najmłodsi uczestnicy biegu, a także najciekawiej przebrany “Smerf Biegacz”.

Organizatorem biegu jest Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Partnerami wydarzenia są: Miasto Kalisz i Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Regulamin i zapisy: https://foxter-sport.pl/bieg-wiosenny-smerfna-piatka-2024?fbclid=IwAR1Ync726V4ZPZYjP5hnDCpy7ucrqN-6TJYHCKXNo4vsf5zJSwlgA9sIUS0

źródło : https://calisia.pl/6-wiosenny-bieg-smerfna-piatka,65966