Trzech Strażaków z Naszej Jednostki Ukończyło Program Szkoleniowy „Pierwszy Ratownik”

379

Podsumowanie Programu Szkoleniowego „Pierwszy Ratownik” Trzech strażaków z naszej jednostki – Bernard Doktór, Damian Szulc oraz Krystian Wrzesiński – ukończyli program szkoleniowy „Pierwszy Ratownik”.

Podczas kursu nasi druhowie zdobyli nowe umiejętności ratownicze i pogłębili swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia były prowadzone przez Druha Marcina Fleischera – kordynatora krajowego programu Pierwszy Ratownik.

W sobotę 24 lutego we Wtórku odbyło się uroczyste podsumowanie, a druhowie którzy ukończyli kurs otrzymali apteczki modułowe w formie plecaków, które będą wykorzystywane podczas udzielania pierwszej pomocy przed przyjazdem wyspecjalizowanych służb.

Bernard Doktór

https://www.facebook.com/zosprp.ostrow/posts/pfbid02MWwNuf2v7Nagtx8aebk9CUatwEbfRe8SWbtAfChFcCA1EyP8KuYNfkWwv3jr4kCfl