Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gminie Nowe Skalmierzyce

319

Zapraszamy do udziału w WOŚP w Gminie Nowe Skalmierzyce! W tym roku Wielka Orkiestra zagra po raz 32, a hasłem przewodnim jest „Tu wszystko jest OK” czyli „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

Stowarzyszenia i firmy w naszej gminie , a także Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Nowych Skalmierzycach , zaplanowały szereg atrakcji, aby zachęcić lokalne społeczeństwo do udziału w tej fantastycznej akcji pomocy, która już od lat jednoczy wszystkich ludzi w Polsce do przekazywania pieniążków na potrzebny sprzęt i badania ratujące życie. Fenomenem akcji jest to, że zbierane fundusze są realnie wydawane na sprzęt, który możemy spotkać w wielu placówkach służby zdrowia w całej Polsce! Dlatego ludzie chętnie dobrowolnie wspierają zbiórkę i przekazują ją na ręce Jurka Owsiaka, który jest organizatorem oraz twarzą całej akcji.

Zaplanowane atrakcje :

Udział w akcji bierze również miejscowa firma MAX-DYWANIK wystawiając swoje oferty na licytację za pomocą platformy sprzedażowej Allegro.pl, zachęcamy do rozpropagowania informacji wśród znajomych oraz rodziny, być może ktoś potrzebuje nowe dywaniki samochodowe, a tym samym przekaże dochód ze sprzedaży na ratowanie ludzkiego życia, linki do ofert poniżej.

https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/32-final-wosp-pluca-po-pandemii-gramy-dla-dzieci-i-doroslych/wyposazenie-i-akcesoria-samochodowe-dywaniki-253563?order=n

28 stycznia w Biskupicach Ołobocznych akcję będą aktywnie wspierać druhny i druhowie z OSP Biskupice Ołoboczne, na ulicach naszej miejscowości będzie można ich spotkać z puszkami, dlatego zachęcamy każdego do wrzucenia nawet jednego grosika, który pomoże wypełnić puszki. Dołączmy do milionów polaków i zjednoczmy się w tym dniu!