Festiwal Roślin w Kaliszu – wielki market roślin w supercenach

296

Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Kalisza z (przed)wiosenną edycją!

Zapraszamy 11-12 marca do Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej 19/29. Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was duuuużo towaru.

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).

Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.

Dlaczego warto do nas przyjść?

  • Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
  • Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
  • Ceny zaczynające się od 5zł.
  • Małe i duże rośliny oraz doniczki.
  • Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
  • Ogromny wybór.
  • Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.

Gdzie?

Hala Łódzka

Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz

Kiedy?

11 marca (sobota) – 8:00-20:00

12 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Akceptowane płatności:

– karta,

– gotówka,

– BLIK.

Wstęp bezpłatny!!!

źródło : https://www.facebook.com/events/489895079998711?ref=newsfeed