Już w marcu Festiwal Nauki

110

Prezydent Miasta Kalisza oraz JM Rektor Uniwersytetu Kaliskiego prof. Andrzej Wojtyła we współpracy Miasta Kalisza i Uniwersytetu Kaliskiego oraz współorganizatorzy serdecznie zapraszają do udziału Kaliskim Festiwalu Nauki w dniu 21 marca.

Czekają na Państwa nie tylko wydarzenia na scenie głównej oraz prezentacje rejestrowane, ale również trzy fascynujące strefy naukowe w hali targowej:

  1. Nauki Medyczne i Zdrowie
  2. Nauki Ścisłe i Technika
  3. Nauki Humanistyczne i Społeczne

Łącznie blisko 110 stanowisk. W każdej z tych stref przygotowaliśmy interaktywne atrakcje, symulatory oraz inspirujące warsztaty. To unikalna okazja dla Państwa uczniów, dzieci oraz wszystkich miłośników nauki do poszerzenia wiedzy w atrakcyjny i angażujący sposób.

Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie, będące połączeniem nauki, edukacji i rozrywki. Z uwagi na duże zainteresowanie proponowanymi wykładami i warsztatami o zakwalifikowaniu się decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisy dla grup zorganizowanych:

   – Wydarzenia rejestrowane: Formularz . Liczba miejsc ograniczona

   – Hala targowa: Formularz

Osoby indywidualne mogą skorzystać z kontaktu telefonicznego: (62) 500 07 96.

Transport publiczny w dniu festiwalu: Dla osób zarejestrowanych, po otrzymaniu wejściówki Miasto Kalisz zapewnia darmową komunikację miejską – KLA.

Więcej informacji na stronie: Festiwal

źródło : https://calisia.pl/juz-w-marcu-kaliski-festiwal-nauki-co-bedzie-sie-dzialo,66146