Informacja dla mieszkańców Biskupic Ołobocznych

176

W ostatni weekend radny Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Grzegorz Wojciechowski, przekazał do wiadomości publicznej informację w sprawie nadchodzących wyborów samorządowych, a w tym wyborów do rady gminy i kandydatury z okręgu Biskupic Ołobocznych.

„Szanowni Państwo,

7 kwietnia 2024 roku to termin kolejnych wyborów samorządowych, w tym do Rady Gminy. Z uwagi na to, że jest to również termin zakończenia poprzedniej kadencji, pragnę poinformować wszystkich mieszkańców Biskupic Ołobocznych, przyjaciół, znajomych i tych mniej znajomych, że postanowiłem nie kandydować ponownie na kolejną kadencję Radnego Rady Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce. W tym miejscu składam szczere podziękowania dla wszystkich za blisko 10-letnią współpracę, miłe doświadczenia, słowa wsparcia, jak również konstruktywną krytykę.

Grzegorz Wojciechowski”

W blisko 10-letniej pracy radnego Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Grzegorz Wojciechowski podjął wiele inicjatyw zarówno dla gminy, jak i naszej rodzinnej miejscowości w Biskupicach Ołobocznych. Z tego miejsca pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za włożony wkład w rozwój naszej wsi. W najbliższym czasie przybliżymy, co na przestrzeni ostatnich lat udało się zrealizować oraz jakie projekty są obecnie realizowane.