Transformacja Parkingu przy Parafii św. Bartłomieja w Biskupicach Ołobocznych

141

Drodzy Parafianie i Goście!

Miło nam poinformować, że prace przy rozbudowie parkingu przy naszej parafii Parafia św. Bartłomieja w Biskupicach Ołobocznych posuwają się wielkimi krokami. Jak wspominaliśmy w poprzednim poście, firma Trans Piach Banasiak z dużym zaangażowaniem przystąpiła do pierwszego etapu prac. Teraz z radością donosimy, że kolejny etap został pomyślnie zrealizowany!

W ostatnich dniach zakończono wyrównywanie gruntu. To kluczowy etap, który umożliwił nam przystąpienie do kolejnej fazy – układania tłucznia. Dzięki ciężkiej pracy, parking nie tylko zyskał na estetyce, ale również na funkcjonalności. Tłuczeń został porządnie wywalcowany, co znacznie poprawia komfort korzystania z parkingu.

Najważniejszą jednak zmianą jest znaczące zwiększenie przestrzeni parkingowej. Niebawem jeszcze więcej wiernych będzie mogło bez problemu zaparkować swoje samochody podczas wizyty w naszej parafii.

Załączamy fotorelację, która dokumentuje aktualne prace.

Cz 1: https://biskupiceoloboczne.pl/2024/01/09/fotorelacja-z-rozbudowy-parkingu-przy-kosciele-w-biskupicach-olobocznych/