Wiosna z food truckami! Już w ten weekend w Kaliszu.

223

Wiosenny weekend w Kaliszu przepełniony będzie zapachami znakomitych potraw z całego świata. 21 kwietnia przyjadą tu pasjonaci kulinariów na czterech kółkach, aby przez cały weekend karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków inaugurujący „streetfoodowy” sezon zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu Galerii Kalisz przy ul. Poznańskiej 121.

Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów przez trzy dni od 21 do 23 kwietnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy Galerii Kalisz, przy ul. Poznańskiej 121/131.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 15:00-21:00

Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/606562344313584/?ref=newsfeed

źródło : https://calisia.pl/juz-w-ten-weekend-w-kaliszu-wiosna-z-food-truckami-konkurs,61866