Katalog przedsiębiorców z Biskupic Ołobocznych. Umieść swoją firmę w naszym portalu.

1126

Epidemia koronawirusa pokazała nam jak ważne jest wspieranie lokalnych małych i średnich firm. To one wspierają społeczność i tworzą nowe miejsca pracy. Dlatego też nasza strona od dziś pozwala na możliwość dodania i szukania firm z okolicy.

Potrzebujesz malarza albo szukasz księgowej?

Chcesz dowiedzieć się jaki numer telefonu ma twoja fryzjerka, a może chcesz za darmo zareklamować swój biznes?

Zajrzyj tutaj: SPIS FIRM – instrukcja jak korzystać z wyszukiwarki lub dodać się do listy firm znajduje się w tekście poniżej.

Jak dodać swoją firmę na portalu BiskupiceOłoboczne.pl?


Każdej firmie z Biskupic Ołobocznych i okolic proponujemy DARMOWE miejsce w naszym serwisie. Pomoże wam to znaleźć nowych lokalnych klientów i zbudować dobry wizerunek firmy.

Skorzystanie z naszej oferty jest proste i szybkie. Wystarczy, że wyślecie nam e-mail na adres redakcja@biskupiceoloboczne.pl a w treści umieścicie opis waszej firmy według wzoru poniżej (pola wymagane oznaczone są „*”).

 1. Nazwa firmy*
 2. Opis (max 500 znaków)*
 3. Oferowane usługi / produkty (po przecinku np. malowanie ścian, gruntowanie, układanie tapet)*
 4. Adres / kontakt
  1. Ulica i numer*
  2. Telefon*
  3. E-mail
  4. Strona internetowa jeśli posiadasz
 5. Logo firmy
 6. Wyróżniające zdjęcia (max 3 sztuki), którymi chcesz się podzielić.

Jak znaleźć firmę która nas interesuje?

Można to zrobić na 2 sposoby:

 1. Jeżeli znasz nazwę firmy i szukasz tylko danych kontaktowych wystarczy, że wpiszesz ją w pole znajdujące się pod napisem “Wpisz nazwę”
 2. Jeżeli szukasz konkretnej usługi lub produktu wybierz kategorie z listy znajdującej się pod napisem “albo wybierz kategorię:”

Następnie wystarczy kliknąć “Szukaj” i gotowe. Masz listę interesujących cię firm. W wizytówce każdej firmy znajdziesz nazwę, logo, opis, oferowane usługi lub produkty oraz adres kontaktowy

To wszystko. W ciągu kilku dni wasze ogłoszenie znajdzie się na naszej stronie o czym zostaniecie powiadomieni mailem. Zachęcamy do udostępniania i wysyłania znajomym. Pomoże nam to stworzyć pełną bazę, dzięki której wspólnie będziemy mogli sobie pomóc w tym trudnym czasie.


Publikacja wpisu będzie musiała zostać potwierdzona w postaci wyrażenia zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu uzyskania akredytacji prasowej w wydarzeniu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane rok czasu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji.

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl