Winiary zapraszają na wspólne świętowanie już w sobotę!

124

Kule wodne, przedstawienie, przejażdżki kucykiem, konkursy, dyskoteka i poczęstunek – to niektóre z atrakcji przewidzianych w ramach tegorocznego Święta Osiedla Winiary. Do wspólnej zabawy, na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Płuca Kalisza” u zbiegu Fromborskiej i Tuszyńskiej, zapraszamy w najbliższą sobotę, 8 czerwca.

Od godziny 16.00 na uczestników czekać będzie moc atrakcji. Do dyspozycji będą kule wodne, dmuchane zamki, przejażdżki kucykiem i konkurencje sportowe. Rolę animatorów wezmą na siebie m.in. strażacy ochotniczych jednostek z Lisa i Winiar. Obejrzymy m.in. bajkowy wyrzut kolorów, przedstawienie teatralne pt. „Morska opowieść” i występy młodych tancerzy z Sieraszewski Dance Studio. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli wziąć udział w turnieju piłki siatkowej Winiary Beach Volley Cap. Na najlepszych czekają oczywiście nagrody. Nie zabraknie dyskoteki, którą poprowadzi DJ i poczęstunku dla wszystkich uczestników festynu.

Na wspólne świętowanie, wraz z Radą Osiedla Winiary, zapraszamy w najbliższą sobotę, 8 czerwca, od 16.00 do 21.00, na teren kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Płuca Kalisza” u zbiegu Fromborskiej i Tuszyńskiej.

źródło : https://calisia.pl/winiary-zapraszaja-na-wspolne-swietowanie-juz-w-sobote,67418