„Byłaś serca biciem” – Modest Project zagra z okazji Dnia Kobiet

233

Z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Kobiet, już 11 marca o godzinie 18:00 w sali studio w CKiS odbędzie się koncert zespołu Modest Project! Zespół zagra znane przeboje Andrzeja Zauchy. Wstęp biletowany. Cena biletu w przedsprzedaży (do 10 marca) wyniesie 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Bilety: do 10 marca 20 zł; w dniu koncertu 25 zł Kup bilet»

Modest Project

Modest Project to dynamicznie rozwijający się zespół, który powstał w grudniu 2021 roku, na co dowodem jest zagranie pierwszego koncertu miesiąc po założeniu zespołu. Ostatni rok upłynął im pod znakiem występów tematycznych oraz twórczości Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Zespół cieszy się sporym zainteresowaniem wokół swojej twórczości, o czym świadczą m.in szybko znikające bilety kilka dni przed ich ostatnim występem w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Co usłyszymy na koncercie?

Zespół zapewnia, że ten rok będzie ukłonem w stronę słynnego artysty Andrzeja Zauchy i jego twórczości. Dlatego, nie jest przypadkiem, że Modest Project zaczyna cykl koncertów, poświęcony jednemu z największych muzyków rozrywkowych ubiegłego wieku, jakim był Andrzej Zaucha, właśnie od rodzinnego miasta – Kalisza. Zespół zagra m.in.: „Byłaś serca biciem”, „C’est la vie”, „Siódmy rok”, czy „Bądź mym natchnieniem” i wiele innych.

źródło : https://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/bylas-serca-biciem-modest-project-zagra-z-okazji-dnia-kobiet/?fbclid=IwAR1nDWhhvw863aw7ezMgM2hHX8508X387Xt9cyy_uLiXYSP4PNr3u8lVC50