OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 – Nominowani z Biskupic Ołobocznych!

1377

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzi Głos Wielkopolski i serwis www.gloswielkopolski.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

Naszą miejscowość spotkał niebywały zaszczyt , ponieważ w plebiscycie w kategorii BIZNES zostały nominowane dwie osoby związane z naszymi Biskupicami Ołobocznymi. Pierwsza to przedsiębiorca i właściciel firmy Max-Dywanik Grzegorz Wojciechowski, który prężnie rozwija swoją firmę, wspiera finansowo akcje dla mieszkańców, ale i udziela się na rzecz naszej miejscowości , stoi na straży kultywowania historii Biskupic Ołobocznych i mieszkańców pochodzących z niej, którzy tworzyli historię naszej ojczyzny. Drugą osobą jest Paweł Świerkula prezes zarządu firmy TASOMIX, która specjalizuje się w produkcji pasz i koncentratów dla zwierząt – drobiu, trzody i bydła. To między innymi za jego sprawą firma udziela się i wspiera finansowo nasz region.

Głosy w plebiscycie można oddawać do 23 lutego do godz. 22:00. Będzie nam niezmiernie miło , jeżeli wspólnie oddamy głosy dla osób z naszego otoczenia.

Głosy można oddawać telefonicznie poprzez sms, bądź stronę internetową linki poniżej

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/grzegorz-wojciechowski%2C3300989/

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/pawel-swierkula%2C3301001/

Nominowanym gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za wygraną.

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. Plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym zwycięzcy zdobędą tytuły Osobowość Roku Polski 2022 w każdej kategorii.

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl