Sylwestrowa zabawa dla dzieci na Złotym Rogu!

300

Zapraszamy na pierwszego miejskiego sylwestra, którego głównymi odbiorcami są dzieci. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16.00, 31 grudnia, na Złotym Rogu.

Zapowiadany pokaz sztucznych ogni w ramach zabawy sylwestrowej dla dzieci na Złotym Rogu nie będzie przypominał klasycznych fajerwerków. 31 grudnia rodzice otrzymają zimne ognie i konfetti. Miasto nie planuje użycia wysokich, głośnych fajerwerków. Będzie to bezpieczna impreza dla dzieci. O godz. 18 symbolicznie powitamy Nowy Rok z wykorzystaniem zimnych ogni i konfetti, bez wystrzałów.

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16.00, 31 grudnia, na Złotym Rogu. Młodsi i nieco starsi uczestnicy imprezy mogą liczyć na animacje w domku Mikołaja, mini disco, które poprowadzi DJ Sławomir Janelt, upominki, zimne ognie oraz konkursy z nagrodami. Dla chętnych przygotowane zostanie specjalne stanowisko, na którym będzie można pomalować włosy, wykonać diamentowy i metaliczny makijaż oraz kolorowe warkoczyki. Uczestnikom zabawy towarzyszyć będą Barbie i Ken. Zapraszamy!

źródło : https://calisia.pl/sylwestrowa-zabawa-dla-dzieci-na-zlotym-rogu,60207