Fundacja Nowa Nadzieja stworzyła szkółkę drzew i krzewów na śliwnickich Zawadach- przedsięwzięciu przyświeca szczytny cel.

371

„50 gatunków drzew oraz prawie 1000 różnych krzewów owocowych zasadzono w „Ogrodzie Nadziei” – sadzie stworzonym na śliwnickich Zawadach przez Fundacja Nowa Nadzieja. Jak mówi jej wiceprezes Dorota Madejka docelowo powstanie tu również szkółka krzewów ozdobnych, a wszystko to na potrzeby podopiecznych fundacji, którzy właśnie w tym miejscu znajdą bezpieczną przystań – miejsce rehabilitacji czy pracownie dla warsztatów umożliwiających im szeroki rozwój, w tym m.in. pracownię ogrodniczą „Green love” ze sklepem z artykułami własnej produkcji. Szczerze kibicuję, trzymam kciuki za powodzenie w realizacji zamierzeń, a mieszkańców zachęcam do wspierania naszych lokalnych fundacji.” – podsumował burmistrz Jerzy Łukasz Walczak

Inicjatywa jest warta uwagi i na pewno ogromnym wparciem okaże się każda chęć pomocy i wsparcia tak szczytnego celu, jakim jest stworzenie wspaniałego miejsca do rozwoju i ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do wsparcia fundacji. Nie pozwólmy by niepełnosprawność była ograniczeniem w spełnianiu pasji oraz by takich miejsc w naszym regionie było więcej.

źródło : https://www.facebook.com/photo/?fbid=507881184672050&set=pcb.507881334672035

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl