XXI DNI OGRODNIKA – Targi Międzynarodowe w Gołuchowie

646

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XXI Dniach Ogrodnika – Targach Międzynarodowych, które odbędą się w tym roku 10 i 11 września 2022 r. (tj. sobota, niedziela) w Gołuchowie k. Kalisza w malowniczym otoczeniu Ośrodka Kultury Leśnej – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Czartoryskich i pięknego parku arboretum – 17 km od Kalisza.Targi będą otwarte dla odwiedzających w dniach:
10 września 2022 r. (sobota) – godz. 10:00 – 17:00
11 września 2022 r. (niedziela) – godz. 10:00 – 16:00

Targi skierowane są dla producentów warzyw w gruncie i pod osłonami, producentów roślin ozdobnych, sadowników, producentów roślin jagodowych, doradców oraz innych osób związanych z szeroko rozumianą branżą ogrodniczą i rolniczą.

Program naszych Międzynarodowych Targów Dni Ogrodnika obejmuje również prezentacje najnowszych technologii i środków produkcji dla ogrodnictwa i rolnictwa oraz wykłady i konsultacje naukowe czołowych naukowców i praktyków m.in. z Instytutu Ogrodnictwa oraz z Instytutu Ochrony Roślin.

A dla osób chcących odwiedzić teren Targów wstęp jest darmowy, proponujemy np. zwiedzanie:
– Zamku Czartoryskich w Gołuchowie (Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu) https://mnp.art.pl/oddzialy/muzeum-zamek-w-goluchowie/
– Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie – muzea, wystawy i ekspozycje plenerowe, park – arboretum, pokazowa zagroda zwierząt https://www.okl.lasy.gov.pl/ Zachęcamy do przyjazdów grupowych.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dniogrodnika.com
adres wydarzenia :
ul. Borowskiego 6, Gołuchów

źródło : https://www.facebook.com/Dni-Ogrodnika-Targi-Mi%C4%99dzynarodowe-1722804251180755