Szczep ZHP „Granica” im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach uhonorowany Medalem „Za Zasługi dla Ziemi Skalmierzyckiej”

743

Podczas Uroczystej sesji Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, która odbyła się 1 Lipca Szczep ZHP „Granica” został uhonorowany Medalem ” Za Zasługi dla Ziemi Skalmierzyckiej”. Medal wręczył Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak.

zdjęcia autorstwa : Art-Focus Fotografia i Film Różański źródło : https://www.facebook.com/szczepgranica/

„Dziękujemy w imieniu kilku pokoleń instruktorów i działaczy harcerskich, Przyjaciół Harcerstwa i rodziców, którzy włożyli ogrom pracy i dużo serca byśmy byli w tym miejscu w którym jesteśmy jako Szczep ZHP „Granica” im. Powstańców Wielkopolskich. Nasze środowisko uhonorowane było w różnych konkursach, czy to harcerskich czy marszałkowskich, jednak to ten medal będzie najważniejszym wyróżnieniem i odzwierciedlać będzie zaangażowanie w budowę naszej wspólnoty lokalnej i tworzenie wraz z młodzieżą małej ojczyzny. Dziękujemy również naszym władzom samorządowym i pracownikom urzędu za wsparcie i przede wszystkim otwartość na chęć wspólnego działania! Wyróżnienie jest dla nas oznaką, że to co robimy wspólnie, robimy dobrze i na pewno jest motywacją do dalszego działania.”

Po więcej szczegółów zapraszamy na : https://www.facebook.com/szczepgranica/

zdjęcia autorstwa : Art-Focus Fotografia i Film Różański źródło : https://www.facebook.com/szczepgranica/źródło : https://www.facebook.com/szczepgranica/

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl