Gminne Zawody Strażackie – podsumowanie ze słowem Burmistrza.

1260

W dniu 26 czerwca odbyły się Gminne Zawody Strażackie na Stadionie Miejskim w Nowych Skalmierzycach. Zawody odbywają się nie tylko dla rywalizacji , ale przede wszystkim do sprawdzenia wyszkolenia druhów i druhen, umożliwiają weryfikacje co jeszcze można poprawić , aby udoskonalać swoje działania. W zawodach wzięło udział 15 drużyn OSP. Z dumą i radością można było obserwować jak młodzi ludzie chcą i dążą do tego by w przyszłości nieść pomoc potrzebującym.

źródło : https://www.facebook.com/photo?fbid=446992564094246&set=pcb.447001247426711

Podsumowanie Burmistrza:

Dzisiejsze gminne zawody sportowo-pożarnicze to była nie tylko rywalizacja pomiędzy jednostkami OSP, ale również pokaz sprawności i gotowości bojowej naszych druhen i druhów. Brawo dla wszystkich startujących 15 drużyn, w tym również dla kilkuletnich milusińskich z jednostki OSP Boczków, którzy uczestniczyli w zawodach poza klasyfikacją – rośnie nam kolejne pokolenie wspaniałych druhów-ochotników.

Galeria zdjęć :

źródło : https://www.facebook.com/photo?fbid=446992610760908&set=pcb.447001247426711
źródło : https://www.facebook.com/OSPBiskupiceOloboczne
źródło : https://www.facebook.com/OSPBiskupiceOloboczne

więcej zdjęć w galerii pod adresem : https://www.facebook.com/JerzyLukaszWalczak

Gratulujemy naszej jednostce OSP z Biskupic Ołobocznych za zajęcie drugiego miejsca przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą oraz IV miejsca w grupie A. Z radością serca patrzy się na młodych ludzi, którzy poświęcają swój czas aby dołączyć w przyszłości w szeregi Strażaków ratujących ludzkie życie i mienie.

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl