Jubileusz naszego portalu! Jesteśmy z wami już 2 lata, opublikowaliśmy ponad 250 artykułów.

1296

Klika słów od inicjatorów i głównych twórców portalu :

Minęły już ponad dwa lata jak grupa entuzjastów z Biskupice Ołobocznych zafascynowanych historią oraz aktualnymi wydarzeniami naszej miejscowości stworzyła portal informacyjny www.biskupiceoloboczne.pl

zdjęcie autorstwa: Grzegorza Wojciechowskiego

W ciągu ostatnich dwóch lat, przygotowaliśmy dla Państwa ponad 250 artykułów, które na stałe wpisały się do kanonu portalu naszej wioski. Bardzo dużą popularnością cieszy się tablica Ogłoszeń Parafialnych aktualizowana co siedem dni. Można powiedzieć, że nasza parafia na dobre wkroczyła w XXI wiek, w erę Internetu.

żródło: biskupiceoloboczne.pl

Na uwagę zasługuje również tablica historyczna w której od kilku miesięcy przedrukowujemy kronikę naszej Szkoły Podstawowej zawierającej kilkaset stron opisującą blisko dwustu letnią historie szkoły i naszej miejscowości .Również wartościowa jest kronika OSP czy obecnie w opracowaniu protokólarze Towarzystwa Śpiewaczego Lutnia.

Od początku powstania portalu stworzyliśmy dedykowane sekcje redaktorskie w skład której wchodzą:

– Aktualności z życia Wsi, Gminy oraz Powiatu Ostrowskiego i Kaliskiego

– Ważne informacje dotyczące mieszkańców naszej wsi

– Ogłoszenia Parafialne

– Ciekawostki historyczne związane z naszą miejscowością w zakładce Historia

– Szkoła i Edukacja

– Ochotnicza Straż Pożarna

– Informacje Biznesowe

– Organizacje Społeczne

Stworzyliśmy również Galerię Historyczną w której znajdują się archiwalne fotografie.

Wszystkie nasze wpisy są również redagowane na Facebooku, najpopularniejszym kanale social media, który obecnie obserwuje ponad 500 osób.

W najbliższych miesiącach planujemy zawiązać współpracę z przedsiębiorcami z naszego regionu, aby promować regionalny biznes oraz działania społeczne na jeszcze szerszą skalę! Dodatkowo angażujemy się w rozwój naszej Szkółki Piłkarskiej, w której obecnie uczestniczy kilkadziesiąt dzieciaków.

Zapraszamy! – podsumowanie Mateusz i Grzegorz Wojciechowscy

Jako nowy redaktor portalu życzę sobie i Państwu wielu ciekawych publikacji na kolejne lata, aby nasz portal był źródłem bieżących informacji i wydarzeń oraz wielu jeszcze nieodkrytych ciekawostek historycznych z dawnego życia Biskupic Ołobocznych.

Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku ,tak abyście mogli śledzić wszystkie publikacje na bieżąco, zapraszajcie rodzinę oraz znajomych do ciekawostek historycznych z naszej wsi i regionu. Śledźcie dzielne poczynania naszych młodych piłkarzy, każdy lajk pod publikacją to znak dla nich że mają szerokie grono kibiców. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za to że jesteście z nami już 2 lata i mamy nadzieje , że również kolejne. Jesteście dla nas inspiracją do dalszych działań i rozwoju portalu.

https://www.facebook.com/BiskupiceOloboczne

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl