Weekend na Szlaku Piastowskim w Kaliszu 24-26 czerwca – Zapraszamy w Sobotę na przejazd zabytkowym autobusem!

355

Najbliższy weekend zapowiada się wspaniale zabawa pod hasłem Weekend na Szlaku Piastowskim w Kaliszu została rozplanowana na 3 dni.

24 czerwca Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do zabawy w postaci Gry. Osoby chcące wziąć udział w zabawie, muszą odebrać pakiet startowy w Informacji Turystycznej (Główny Rynek 20, Ratusz). Od tego momentu uczestnicy mają 2 h, aby przejść po wyznaczonej trasie, dotrzeć do wszystkich stacji, a także prawidłowo rozwiązać zagadki i zadania. Tych, którym się uda, zapraszamy po odbiór nagrody niespodzianki do punktu Informacji Turystycznej! Przyjdź całą rodziną odnajdywanie i poznawanie różnych zakątków starego Kalisza może okazać się wspaniała zabawą i przygodą dla Ciebie i Twoich najbliższych.

25 czerwca w godzinach 14:00-20:00 zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem Baszty Dorotki oraz Skarbca Bazyliki Św. Józefa. Przewodnik opowie nam legendy związane z tym miejscem oraz wyjawi wiele ciekawostek, które warto zapamiętać.

26 czerwca Punkt Informacji Turystycznej ponownie zaprasza do udziału w Grze terenowej, zasady takie same jak w przypadku piątkowej gry.

Nie przegapcie wspaniałej rozrywki do wspólnie spędzonego czasu w gronie rodzinnym, pokażmy ciekawostki poprzez rodzinną zabawę.

źródło : https://www.weekend.szlakpiastowski.pl/events/view/138

Redaktor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl