Przedstawiamy zawodników szkółki piłkarskiej KS Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych

1279

Dzięki inicjatywie trenera Huberta Koteckiego , pragniemy Państwu przybliżyć naszą zdolną młodzież, która trenuje w Szkółce klubu KS Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych .

Hubert-Kotecki-Trener-Szkolka-Pilkarska-w-Biskupice-Oloboczne
Hubert-Kotecki-Trener-Szkolka-Pilkarska-w-Biskupice-Oloboczne

Przedstawiamy skład drużyny :

1.Piotr Kopras – młody zawodnik pochodzący z Biskupic Ołobocznych , swoja przygodę z drużyną rozpoczął rok temu. Trener ocenia go jako zawodnika wszechstronnego, pozycja na jakiej gra to lewy obrońca.

Piotr Kopras

2. Aleksandra Matuszak – mieszkanka Biskupic Ołobocznych, jest dowodem na to że ten sport jest również dla kobiet. Przygodę ze szkółka rozpoczęła 2 lata temu. Słowa trenera: Zawodniczka zadaniowa nie ma dla niej straconych pozycji! Jeden z talentów naszej Szkółki!

Aleksandra Matuszak

3. Karol Matuszak – brat naszej zawodniczki, również trenuje od 2 lat w szkółce. Pozycja na jakiej gra nasz zawodnik na boisku to pomocnik.

Karol Matuszak

4. Mateusz Staszak – piłkarz z Biskupic Ołobocznych, zawodnik, który jako 5-latek zaczął treningi w szkółce piłkarskiej pod bacznym okiem trenera Huberta Koteckiego – trenuje już od 5 lat. Jest to najlepszy strzelec, a zarazem napastnik drużyny.

Mateusz Staszak

5. Adam Miechowiak – również miejscowy uczeń szkółki piłkarskiej, przygodę z kopaniem piłki rozpoczął rok temu, dziś jest genialnym obrońcą środkowym.

Adam Miechowiak

6. Michał Bąk – młody mieszkaniec Biskupic, od roku gra z rówieśnikami w szkółce na pozycji lewego obrońcy.

Michał Bąk

7. Alan Niziołek – biskupiczanin o predyspozycjach na zawodowego bramkarza. Alan jest w drużynie od 5 lat i nie próżnuje ma już na sowim koncie takie osiągnięcie, jak Najlepszy Bramkarz Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego.

Alan Niziołek

8. Natan Świtała – mieszkaniec Biskupic Ołobocznych, ze szkółką związany od 6 lat. Zawodnik, który jest jednym z filarów drużyny, grający na pozycji środkowego pomocnika.

Natan Świtała

9. Damian Chmielewski – także mieszkaniec Biskupic Ołobocznych, zawodnik powrócił do treningów rok temu, gra na pozycji środkowy obrońca.

Damian Chmielewski

10. Patryk Kopras – jak większość pochodzący z Biskupic Ołobocznych, powrócił do treningów rok temu. Gra na pozycji prawego obrońcy. Trener widzi w tym zawodniku duży progres w udoskonalaniu technik gry piłkarskiej.

Patryk Kopras

11. Kacper Piotrowski – jest w szkółce piłkarskiej od 3 lat, pochodzi również z naszej miejscowości. Gra na pozycji Pomocnika, jest też niezastąpiony w celnych golach z rzutów wolnych.

Kacper Piotrowski

12. Iwo Waniak – w szkółce piłkarskiej trenuje już 3 lata , jest dowodem na to, że nie tylko miejscowi mogą grać w szkółce piłkarskiej. Iwo jest mieszkańcem Ostrowa Wielkopolskiego i gra na pozycji prawy obrońca.

Iwo Waniak

13. Piotr Nowacki – mieszkaniec Ociąża , jest nowym zawodnikiem w drużynie , jego naturalna szybkość pozwoliła mu od razu świetnie zgrać się z reszta drużyny.

Piotr Nowacki

14. Karol Rzekiecki – jak większość drużyny pochodzi z Biskupic Ołobocznych, w szkółce piłkarskiej trenuje od 4 lat, gra na pozycji pomocnika. Trener chwali jego świetną umiejętność szybkiego przyswajania technik piłkarskich.

Karol Rzekiecki

15. Igor Kwiatkowski – to miejscowy zawodnik, swoje przygody ze szkółką piłkarska rozpoczął 2 lata temu. Trener ocenia go jako świetnego zawodnika, który radzi sobie bez problemu ze starszymi przeciwnikami i strzela co mecz bramki.

Igor Kwiatkowski

16. Adam Duklas – w szeregach szkółki piłkarskiej od 2 lat, jest to zawodnik wszechstronny grający zazwyczaj na pozycji środkowy obrońca, ale wspaniale też daje sobie rade jako bramkarz, zastępując czasami naszego Alana.

Adam Duklas

17. Alan Duklas – mieszkaniec Biskupic Ołobocznych, biorący udział w treningach szkółki już od 2 lat. Alan systematycznie robi postępy i gra na pozycji lewego obrońcy.

Alan Duklas

A teraz czas na nasze najmłodsze grono zapalonych piłkarzy !

18. Piotr Rzekiecki – jeden z grona najmłodszych trenujących, po krótkiej przewie wznowił treningi 2 miesiące temu.

Piotr Rzekiecki

19. Kacper Olszewski – najmłodszy zawodnik trenujący w szkółce już od ponad roku.

Kacper Olszewski

20. Piotr Popiołek – również jeden z naszych miejscowych i młodszych zawodników, trenujący w szkółce piłkarskiej już od 2 lat.

Zdjęcia oraz informacje o zawodnikach udostępnione przez trenera Huberta Koteckiego

Życzymy naszym młodym zawodnikom wielu sukcesów i osiągnięć. Z dumą przyglądamy się, jak wspaniale reprezentujecie szkółkę piłkarską.

Wraz z trenerem zapraszamy również wszystkie chętne dzieci z Biskupic Ołobocznych oraz okolicznych miejscowości do wspaniałej zabawy ze sportem.

https://www.facebook.com/SzkolkaPilkarskaKSPogonNoweSkalmierzyce

Udział w takich treningach ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny dziecka. Wspólne treningi uczą dzieci, że tylko dzięki połączeniu sił mogą osiągnąć sukces i że egoistyczne zachowanie popsuje każdą akcję. Dzięki treningom, meczom czy wspólnym wyjazdom budują też swoją pewność siebie i łatwiej nawiązują kontakty. Często zdarza się, że w drużynie tworzą się przyjaźnie, a koledzy z zespołu zostają najlepszymi przyjaciółmi, nierozłącznymi również poza boiskiem.

Autor :

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl