Trening Szkółki Piłkarskiej w Biskupicach Ołobocznych.

944

Tym razem krótka relacja z przebiegu treningu naszej szkółki piłkarskiej.

źródło: https://youtu.be/lxTpmEgNGaw

Widok kilkudziesięciu dzieciaków biegających za piłką utwierdza w przekonaniu, że trud włożony w organizację szkółki, stworzenie zaplecza technicznego oraz pozyskania przyjaciół wspierających materialnie działania nie poszło na marne. Kto z nas mając 8 lat, nie pragnął zostać piłkarzem jak Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek czy obecnie Robert Lewandowski.

Każde pokolenie ma swojego bohatera. Niezmiernie cieszy, że wśród kadetów szkółki coraz częściej pojawiają się dziewczynki, które zachęcamy również do wzięcia udziału w tej wspaniałej zabawie.
Pamiętajmy, że w piłkę każdy grać może, trochę lepiej lub trochę gorzej.

Autor: Grzegorz Wojciechowski, Radny wsi Biskupice Ołoboczne

Korzystając z okazji chcielibyśmy, zaprosić wszystkich mieszkańców Biskupic Ołobocznych tych małych i dużych do kibicowania 5 czerwca na ligowym meczu z udziałem naszych zawodniczek i zawodników. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 13:00. Rywalizacja przebiegnie między drużynami: Szkółka KS Pogoń Nowe Skalmierzyce z Biskupic Ołobocznych, Akademia Piłkarska Czech z Ostrzeszowa 2 drużyny oraz Oks Ostrów wlkp. Będzie to miłe wsparcie dla młodzików. Jak każda drużyna, także i nasza zasługuje na wspaniały doping publiczności.
Przyjdź i sprawdź może i Twoja pociecha będzie chciała być kolejnym Robertem Lewandowskim!

Zdjęcia: Mateusz Wojciechowski – www.mateuszwojciechowski.pl