Utrudnienia na ul. Ostrowskiej w Biskupicach Ołobocznych

596

Od dłuższego czasu w naszej miejscowości ma miejsce remont drogi na ul. Ostrowskiej. Do tej pory prace remontowe nie powodowały zbyt dużych utrudnień, można było swobodnie przemieszczać się pojazdami. Na chwile obecną zaczynają się niewielkie utrudnienia zwłaszcza w godzinach szczytu, ze względu na frezowanie powierzchni , której następstwem będzie nanoszenie nowej nawierzchni bitumicznej.

Przebieg prac będzie miał na celu wykonanie nowej nawierzchni, częściowo oraz etapami na całej długości ulicy. Droga ulegnie zwężeniu w danym momencie prac na wyznaczonym odcinku i ruch prawdopodobnie będzie odbywał się w tym miejscu wahadłowo. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i uzbrojenie się w cierpliwość oraz wyrozumiałość. Pamiętajmy o ograniczeniach prędkości na całej długości remontu do 30 km\h.

Planując wyjazdy i przejazdy przez ul. Ostrowską w Biskupicach Ołobocznych, uwzględnijmy trochę więcej czasu aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, a tym bardziej łamania przepisów ruchu drogowego.

Autor:

Monika Kaczmarek – Redaktor portalu BiskupiceOloboczne.pl oraz max-dywanik.pl

Zdjęcia:

Mateusz Wojciechowski – zezwalamy na kopiowanie i wykorzystywanie utworów na innych portalach z uwzględnieniem źródła: www.biskupiceoloboczne.pl