Pierwszy oficjalny turniej skrzatów szkółki piłkarskiej (rocznik 2013) z Biskupic Ołobocznych w KKS Summer Cup 2020.

768

W nadchodzący weekend odbędzie się w Kaliszu turniej KKS SUMMER CUP 2020 dla zespołów z rocznika 2010 – 2013. Na boisku spotkają się 34 drużyny / 350 zawodników a sam turniej potrwa dwa dni w trakcie których rozegrają mecz młodzi piłkarze z takich drużyn, jak Widzew Łódź, Wisła Płock, czy Ślęża Wrocław. Nie zabraknie również drużyny z Biskupic Ołobocznych.

Będzie to pierwszy oficjalny turniej dla młodych skrzatów z rocznika 2013 trenującego w szkółce piłkarskiej K.S. Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupice Ołoboczne.

Swoim zdaniem podzielił się z nami Pan Hubert Kotecki, ambitny trener oraz szkoleniowiec w naszej szkółce piłkarskiej.

,,To najmłodsza grupa w szkółce, gdzie naprawdę bardzo szybko Ci chłopcy się uczą kunsztu piłkarskiego. Na treningach ciężko pracują i trenują nawet w deszczu czy słońcu. W niedziele pokażą swoje umiejętności. Oczywiście ten turniej to jest formie zabawy w tej kategorii wiekowej nie klasyfikuje się wyników !!! Ci młodzi piłkarze maja jak najwięcej grać i rywalizować z rówieśnikami”. – H. Kotecki.

Bardzo nas cieszy fakt, że sportowy duch rywalizacji na dobre zadomowił się na boisku w Biskupicach Ołobocznych. W następnym artykule nawiążemy do zalążka powstania idei budowy szkółki w naszej miejscowości, za to już dziś prosimy o gorący doping dla całej drużyny.

Zdjęcie H.Kotecki – szkółka piłkarska K.S. Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupice Ołoboczne z rocznikiem 2013r.